Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Hudba

Koncerty leta 2009


Ak si myslíte, že v lete 2009 bude hudobná kríza, tak ste na omyle. Okrem rôznych festivalov a festivalčekov konajúcich sa na Slovensku i v jeho okolí (niektorým sa venujeme alebo budeme venovať aj na našej stránke), by sme Vás radi upozornili na ozajstné bonboniská sezóny. Z nášho pohľadu. Určite ste už o všetkých počuli, ale keďže sme si trošku predĺžili Multispace dovolenku, tak Vám ich aspoň zhrnieme, keď už neohúrime, ako sme to mali pôvodne v pláne.
Ako sme Vás už prednedávnom informovali, rockeri Faith No More sú opäť pohromade a chystajú turné po Európe. Medzičasom sme zistili, že sa zúčastnia niekoľkých európskych rockových festivalov (presnejšie štyroch). Geograficky najbližší je festival Nova Rock  v Rakúsku, 19. - 21.6.2009. Medzi headlinermi budú okrem Faith No More aj Metallica, Placebo, Die Toten Hosen a Slipknot.
Ďalšou skvelou hudobnou udalosťou leta 2009 je koncert našich obľúbených RADIOHEAD v Prahe, 23. augusta 2009. Na koncert tejto britskej kapelky si s Quklerom brúsime zúbky už dlhšie, takže Prahu si určite nenecháme ujsť. Lístky sú v predaji od 15.4.2009, tak ak ste to doteraz nestihli, mali by ste sa poponáhľať, lebo sa rýchlo rozpredávajú (ak už nie sú vypredané). Predpredaj aj na www.ticketpro.cz.
No a nakoniec ešte jedna perlička, ktorá obohatí slovenské pódiá: dňa 9.6.2009 v Incheba Expo Bratislava sa uskutoční koncert hudobného diabla Marylina Mansona. O tomto na prvý pohľad šialencovi sa hovorí, že má vyoperované spodné rebrá. Ktovie, čo nám predvedie na bratislavskom koncerte.. :D

-jj-

Žádné komentáře
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010