Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Film

Tango s komármi

Určite ste si všimli, že prednedávnom došiel do kín nový slovenský film režiséra Miloslava Luthera TANGO S KOMÁRMI. Tak som sa rozhodla, že zorganizujem kamarátov a ideme sa pozrieť, čo sa „nám“ podarilo natočiť. Z kina sme všetci vychádzali spokojní. Konečne veselý slovenský film. Nechcem napísať, že komédia, tento prívlastok sa podľa mňa k filmu nehodí. Humor trošku ironický, ale šitý na mieru Slovákovi. V skratke ide o príbeh dvoch emigrantov (a prostredníctvom nich aj príbeh množstva iných postavičiek), ktorí sa z rôznych dôvodov po dlhšom čase vracajú zo Španielska na Slovensko a tu na nich čaká okrem množstva milých i nemilých prekvapení, ktoré môžete zažiť len na Slovensku, aj ich minulosť.
Ak teda neviete čo so sebou v takomto sychravom počasí, premôžte sa a šup ho do kina na „tango“.. Je tam teplo, neprší, oddýchnete si a aj sa zabavíte..:))

Ps: Pre milovníkov cudzích jazykov, vo filme odznejú okrem slovenčiny aj angličtina, rusínština a moja milovaná španielčina..(Mimochodom aj z úst manželky Romana Luknára Loly:).

JaJa

Klasicky, trailer nakoniec:
Poslední komentáře
30.01.2009 09:32:26: Jaja, pravdu máš! Tango s komármi je film, ktorý ma po dlhšom čase naozaj zabavil. Svojský humor, vý...
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010