Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Súťaž

V novom roku vám prinášame novú súťaž. Tentokrát musíte prejaviť svoju kreativitu naplno :) Najprv si prečítajte článok Novinová poézia (kto ho už čítal, pokračuje ďalej).
Vašou úlohou bude napísať novinovú báseň na spôsob Austina Kleona. Nemáte žiadne obmedzenie, môžete poslať toľko básní, koľko chcete. Vyčiernenú báseň (stranu) nám pošlite na známu mailovú adresu sutaz.multispace@gmail.com .
Rekaputilácia: Vy napíšete básne, odfotíte ich a pošlete na našu mailovú adresu. My vyberieme tri najlepšie, ktoré zverejníme na našich stránkach. Následne hlasovaním čitatelia určia najlepšiu, ktorej autor dostane hodnotnú cenu. Je nám jasné, že to bude kreatívne náročná úloha :), preto vám dáme viac času. Uzávierka novinových básní bude 1.3.2010.  Veľa kreatívnych nápadov a dobrých novinových článkov vám želá váš Multispace tím.


EDIT:
Ak sa do súťaže prihlási veľký počet súťažiacich, každý dostane malú odmenu!
Posledni komentare
21.03.2010 11:33:19: hm, nikto nesúťažil, tak žiaľ ani winner nie je :)
14.03.2010 22:12:55: and the winner is? :)
30.11.2009 sa skončila súťaž o CD folkovej skupiny ORBUS. Dostali sme množstvo správnych odpovedí. Celý víkend Multispace tím tvrdo pracoval na videu (2 min.), ktoré zachytáva priebeh žrebovania.

"Too much art" video zo žrebovania:
Obsadenie:
Ruky rukaté 1: JaJa
Ruky rukaté 2 (notár): Katka H.
Scénar a zoom: Qukler

Víťazkou a majiteľkou CD Orbusu "Svet je naruby" sa stáva Mariana Kolcaková, ktorú budeme kontaktovať.

Víťazke srdečne gratuluje Multispace tím a Mikuláš.
Po úspešnej súťaži o DVD z Listováni, prichádzame s ďalšou súťažou. O  niekoľko dní sa uskutoční krst debutového CD "Svet je naruby" folkovej skupiny Orbus, s čím úzko súvisí aj naša súťažná otázka (ako pomôcka vám poslúži ich stránka www.orbus.sk).


Súťažná otázka:
Kedy a kde sa uskutoční krst CD „Svet je naruby“ skupiny ORBUS?

Odpoveď na súťažnú otázku zasielajte na sutaz.multispace@gmail.com do 30.11.2009. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu. Prajeme veľa šťastia!

-jj- & -qr-
Práve pred niekoľkými chvíľami prebehlo žrebovanie víťaza DVD "To nejlepší z Listování..." Mali sme pre vás pripravené transparentnú verziu žrebovania, ale kvôli nedostatku času sme to nakoniec vymysleli inak. Každý mail so správnou odpoveďou dostal svoje poradové číslo. Následne sme na stránke www.random.org náhodne vylosovali jedno z poradových čísel. Prizvali sme si aj notárku "amatérku", ktorej potvrdila platnosť losovania a veľmi pekne jej za to ďakujeme:) Takže víťazom sa stáva:

6. Simona J. (sisjanoskova@*******.com)

Víťazke srdečne gratulujeme a v blízkej dobe ju budeme kontaktovať.

-jj- & -qr-
Ste zvedaví na Listování a nemáte možnosť ich vidieť naživo? Stačí správne odpovedať iba na jednu súťažnú otázku. Šťastný výherca dostane ich DVD s výberom toho najlepšieho z ich tvorby. Cenu do súťaže venoval zakladateľ Listování Lukáš Hejlík.


Súťažná otázka:
"Kto je novým členom Listování a v akom predstavení ho môžeme najbližšie vidieť?"


Ak sa Vám zdá otázka príliš ťažká, prečítajte si rozhovor s Lukášom Hejlíkom a nakuknite do Multispace kalendára.

Odpoveď na súťažnú otázku zasielajte na sutaz.multispace@gmail.com do 30.10.2009. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu. Prajeme veľa šťastia!

-jj- & -qr-
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010