Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Archív

Vojna s molochom

Multispace tím sa celou svojou podstatou snaží bojovať so Systémom. V poslednej  dobe má ale Systém navrch. Nikdy v živote by som nepovedal, že ma budú trápiť nejaké dane. A je to tu (týmto ďakujem JaJi za zdárne vyplnenie daň. priznania). Nikdy v živote by som nepovedal, že budem robiť od vidím do nevidím. A je to tu. Systém nás už má. Tento stav presne definovala kapela HT vo svojej známej skladbe. Inak , ak si myslíte, že život stojí za *****, tak si pozrite na našej stránke Poslednú prednášku od Randyho Pauscha... Presvedčí Vás o opaku. Ja som ju už videl dvakrát :) A kto nerozumie po anglicky, nech si kúpi knihu!
Týmto vám chcem povedať, že Multispace tím je tu s vami, aj keď počet posledných pridaných príspevkov sa blíži k nule. Fotografická súťaž končí v sobotu (21.3.09) a ak to budeme časovo stíhať, tak v pondelok bude slávnostné vyhlásenie výsledkov a odmena víťaza. Je možné, že z  technických príčin bude vyhlásenie presunuté až na utorok (24.3.09). Ale ako odmenu za zdržanie hneď vyhlásime novú súťaž, kde si tentokrát zacvičia vaše mozgové bunky - samozrejme tiež s lákavou prvou cenou. Posledné vety už píšem skoro po slepiačky, prípadné chyby a nezrozumiteľné slovné spojenia teda prosím ospravedlnte. Len som Vás chcel uistiť, že Multispace žije :)

qukler za Multispace tím
Poslední komentáře
19.03.2009 23:44:28: Este by som podotkla, ze Systemu sme trosku pomohli, aby nas chytil, no nie? :) Ale v kazdom pripad...
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010