Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Archív

Spiknutie slobodomurárov

Moje tvrdenie z minulého týždňa: "Slobodomurárov za tým nehľadajte" beriem späť. Zase má zopár fotiek (slovom dva) tisíc hlasov navyše. Toto už nie je náhoda. Celý tím vyšetrovateľov sa pokúšal zistiť zdroj tejto "náhody". Do úvahy prichádzalo viacero organizácií, spolkov a komunít. Vylučovacou metódou a použitím rôznych sofistikovaných metód (viď CSI Miami) sme už pri zárodku vylúčili Vesmírnych ľudí a zopár ďalších. Napokon, nejakou šťastnou náhodou sme sa dostali ku dokumentu, ktorý nas nasmeroval na správnu stopu . A mali sme pravdu! Multispace bol založený (fyzicky) na mieste, kde sa v stredoveku nachádzala lóža slobodomurárov. A toto je ich pomsta!

A teraz vážne. Zase získali dve fotky jedným šmahom tisíc hlasov navyše. Je to dosť nepríjemné pre vás, aj pre nás. Počítadlo hlasov fungovalo až do spustenia fotografickej súťaže korektne. Problém je v tom, že hlasovanie (mechanizmus započítavania hlasov) je napevno naprogramované, to znamená, že nevieme meniť počty hlasov. Takže máme dve možnosti. Buď bude druhé kolo pokračovať s tým, že na záver sa chybné hlasy odpočítajú alebo spravíme záverečné tretie kolo. Ešte nie sme rozhodnutí, večer má krízový tím poradu. Ak máte nejaký lepší nápad na riešenie sem s ním...

Edit (21:00)
Krízový výbor Multispace sa rozhodol. Hlasovanie pokračuje ďalej. Chybné hlasy u Čutkovej doliny a Kvapky sa odpočítajú pri výslednom spočítaní hlasov. Čiže Čutkovej doline a Kvapke sa pri výslednom sčítavaní hlasov odpočíta 1000 chybných hlasov. Za porozumenie ďakujeme.

Edit (16.3.09)
Predbežné výsledky fotografickej súťaže -> Tu!

Vás Multispace tím

PS: Príbeh o spiknutí slobodomurárov je vymyslený a nemá za cieľ urážať žiadne organizácie, spolky a komunity...
Žádné komentáře
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010