Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Archív

Oficiálne výsledky 1. fotografickej súťaže Multispace

V  poslednom čase je všetko plné volieb a hlasovania. V termíne, keď sú oficiálne známe výsledky prvého kola prezidentských volieb, nezaháľame a  vyhlasujeme výsledky našej fotografickej súťaže. Sme radi, že sa súťaž tešila vašej priazni, i keď ju sprevádzali technické problémy s hlasovaním. Nebolo v našich silách ovplyvniť ich, nakoľko, ako už sme spomínali hlasovanie je napevno naprogramované. Napriek týmto nepríjemnostiam sa snažíme, aby výsledky boli korektné a zodpovedali Vášmu hlasovaniu. Môžeme vás uistiť, že kvôli udržaniu korektnosti hlasovania sme vykonali maximum. Hádam nestratíme vašu priazeň a zúčastnite sa ďalších pripravovaných súťaží. Veď našim cieľom je vaša (aj naša) dobrá nálada.
Po rozsiahlom úvode sa konečne dostávame k výsledkom. V tabuľke vidíte výsledky hlasovania prvého, druhého kola a zároveň sumárne výsledky.

*Počet hlasov pri tejto fotografii sme iba odhladli podľa toho, ako sme si ho pamätali zo včerajška (cca zo 17tej hodiny), nakoľko k tejto fotografii bolo včera pripočítaných 10 000 hlasov a spätne sme už nevedeli získať ich skutočný počet. Myslím, že ľudia, ktorí sú technicky zdatnejší vedia príčiny tohto kolapsu, takže asi je zbytočné to vysvetľovať. Inak sme to vyriešiť nevedeli a tak ako ústredná volebná komisia sme rozhodli takto. Škoda, že nemáme nezávislých pozorovateľov, tí by určite vedeli, čo s týmto záludným problémom..:)

Víťazom 1. fotografickej súťaže Multispace sa stáva Matej s fotografiou Noc na Grúni  ( vytvorená 31.12.2007, expozícia: 5s, f/3.5, 100ISO). Gratulujeme!! Víťaz získava profesionálny, plne funkčný starožitný fotoaparát so sadou filmov - nevyhnutná výbava každého fotografa, ktorý to myslí s fotografovaním vážne. :) Víťaza budeme kontaktovať mailom a dohodneme sa na prebratí ceny. Ak to vyjde, slávnostné preberanie ceny zdokumentujeme a zábery z neho zverejníme, aby ste o nič neprišli.

Ostatným fotografom ďakujeme za účasť v súťaži a dúfame, že ich tento "neúspech" neodradil, pretože v našej súťaži ste všetci víťazmi. Vaše fotografie budú umiestnené v galérii, kde budú slúžiť na potechu oka a duše, a to aj pre ďalších návštevníkov našej stránky.

Víťazovi ešte raz srdečne gratulujeme!

Multispace tím
Žádné komentáře
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010