Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Archív

News


V prvom rade Vám ďakujeme, že navštevujete našu stránku v takom hojnom počte. Hlasovanie v rámci fotografickej súťaže fičí na plné obrátky a dokonca sa nedalo nevšimnúť si, že sa vytvorili isté skupinky..:) Zdravý lobing však nie je na škodu. Ani neviete, ako nás doterajší priebeh súťaže teší. Dúfame, že popri hlasovaní si stihnete pozrieť aj iné rubriky, a preto sa snažíme prispievať čo najčastejšie a prinášať Vám stále nové informácie a zaujímavosti z každého rožka..:)
Nebudem písať, ktoré nové príspevky sme pre Vás pripravili v poslednom čase. Ak ste si však žiadne nevšimli, poradím Vám, že každý nový príspevok sa objaví pod chat boxom na pravej strane stránky. Takže nezabudnite si to priebežne pozrieť, aby Vám náhodou niečo neušlo, pretože v talóne máme ďalšie novinky..:D

Konečne som sa dostala k naozajstným news-kám. Dnes mám pre Vás dve, ale s akým obsahom!!:)

1. Milovníci kultového seriálu Červený trpaslík (Red Dwarf) POZOR! Na internete sa objavila potešujúca správa (zdroj:www.kultura.idnes.cz), že tvorcovia seriálu pripravujú dve nové epizódy  (viac info v rubrike Film)
2. Druhou novinkou je ohlásený návrat skupiny FAITH NO MORE!! Po 11 rokoch sa chlapci rozhodli to znova skúsiť a v lete by mali začať turné po Európe. Objaviť by sa mali aj na festivaloch. Viacej informácií nemáme, snáď len to, že sa objavia v zložení: Mike Patton (spev), Billy Gould (basgitara), Mike Bordin (bicie nástroje), Roddy Bottum (klávesy) a Jon Hudson (gitara). V zostave bude chýbať "Big" Jim Martin, ktorý skupinu opustil v roku 1993. Už len veriť, že sa to chlapcom podarí a členovia Multispace tímu Vám budú môcť v lete napísať svoje dojmy z koncertu..:) Pridali sme vyhlásenie Faith No More v rubrike hudba. Takže to nie je novinárska kačka :)

JaJa za Multispace tím
Žádné komentáře
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010