Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Archív

Internet nie je len o porne alebo TOP 10 internetových stránok podľa quklera


10. Undomondo
Stránka o nezávislej hudbe, väčšinou elektronickej poprípade nu folk, noise a iné experimenty. Len pre ťažkých fajnšmekrov :) Niekedy prekvapí a niekedy mám strach :)

9. Wikipedia
Podľa mňa nedôveryhodná stránka, ale s množstvom odkazov. Ak chcete napríklad vedieť, čo majú spoločné New Order a Happy Mondays, je to tam. Ale hlavne s odkazmi na ďalšie stránky. Priceless!

8. NME
Ak chcete rýchle a čerstvé informácie o mainstream hudbe, tak NME je presne to, čo hľadáte. Niekedy bulvár, niekedy zase zaujímavé informácie.

7. Motel de Moka
Moja studnica hudobných informácií a podobne :) Motel de Moka má na starosti dievčina Moka a funguje na internetovej scéne asi 5 rokov. Vrelo odporúčam, moja srdcovka :)

6. Listováni
Kto pozná Multispace, musí poznať aj listovaní. Je to tu asi najčastejšie omieľaný pojem. Pravdupovediac neviem si predstaviť lepší relax, ako sedieť na ich predstavení. Na stránkach sú novinky o nich, zo sveta literatúry a tak :)

5. Foriegnmoviesdll
Stránku poznám asi rok a už je na piatom mieste. Potrebujete nejaký nezávislý, klubový alebo oskarom ovenčený film? To je to pravé miesto. Pozor na popup okná a reklamu...

4. Last.FM
Hudba, vo všetkých podobách a podobenstvách :P

3. Zionmag
Pre internetových pamätníkov je pokračovateľ legendárneho inzine.sk (aspoň podľa mňa). Teraz je to skôr informačná stránka, ale stále ma svoje čaro. Zionmag navštevujem asi od mojich internetových počiatkov :) Sú mojím vzorom (aj s inzine.sk) Odkazy na rôzne akcie v rámci Slovenska (málokedy nezaujímavé). Každodenná návšteva...

2. Google
Ako väčšina z vás, aj ja som google positive. Google je mocný nástroj, ale o tom by Vám viac vedela povedať JaJa :)

1. Multispace
Ehm :P
Žádné komentáře
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010