Multispace

Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom...

Nezábudník

Kalendar

Gagy 2010

Gagy2010

Vaša hudba

Nahraj...

Komentáre

Archív

Black Tea

Pohoda
Zdroj: afax@pohoda2008

Adama (Black tea) som spoznala na pracovnej ceste. Mixovanie je jeho koníček, v práci robí úplne odlišné veci :). Tvrdí, že profesionálne ho tento koníček neuživí, ale nevzdáva to, čo sa mi na ňom páči.  Ako sám vravel, nie je to úplne ono, lebo mu na to zostáva málo času. Ale ako sa ukázalo, oplatilo sa byť trpezlivým.
Prezradím, že jedna z jeho skladieb už vyšla na českom techno labely Unaffectedrecords (http://www.unaffectedrecords.com/). Presnejšie sa nachádza v sekcii Releases CD Various Artists - Our Gang 02. Ak sa Label Unaffectedrecords na českej hudobnej scéne viacej etabluje, Black Tea by mohlol teoreticky vydať pod ich záštitou vinyl. (Držím prsty! )  Various Artists - Our Gang02 sa v súčasnosti dostáva do distribúcie cez niekoľko internetových obchodov.
Prednedávnom poslal Black tea svoje skladby aj mne (zatiaľ len 2, na ukážku). No a čo by som to bola za človeka, keby som sa s Vami nepodelila? Napriek tomu, že tento  štýl hudby veľmi nepočúvam, včera som to mala pustené asi 2 hodiny a fakt sa dalo..:))
Takže "technoľudia", popočúvajte a napíšte mi svoj názor..Celkom som zvedavá, či sa páči..I keď ako povedal sám autor, táto hudba je skôr na tancovanie, ako na počúvanie..:)

V prípade záujmu píšte a pridáme aj ďalšie skladby..
JaJaOdkazy:
Český techno label - Unaffected Records
http://www.unaffectedrecords.com/


Poslední komentáře
19.02.2009 20:57:53: soorky ale trocha nudné (ale to možno len preto že som vydržal cca 15 minút).
 
Multispace - Hudba, literatúra, divadlo iným pohľadom... © 2010